Borsa İstanbul Özel Pazar, Üye Kabulüne Başladı

bist-09102014-ana

Şirketlerle yatırımcıları bir araya getiren web tabanlı ve üyelik bazlı bir platform olan Borsa İstanbul Özel Pazar, üye kabulüne başladı. Özel Pazar, Kasım ayındaki resmi açılışına kadar üyelik başvurusu yapan girişimcilere, 1 yıl ücretsiz üyelik hakkı veriyor.

Borsa İstanbul Özel Pazar, halka açık şirketlerin paylarının işlem gördüğü, klasik borsacılık faaliyetinden farklı olarak, girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi amacıyla şirketlerle yatırımcıları bir araya getiren web tabanlı ve üyelik bazlı bir platform. Özel Pazar, dünyada bir borsanın kurduğu ilk ve en geniş kapsamlı platform olma özelliğini taşıyor. Bu platform, şirketlere halka açılmadan finansman bulma, ortak olduğu şirketteki payını satmak isteyen şirket ortaklarına likidite sağlama imkanı sağlıyor.

Borsa İstanbul Özel Pazar’ın tanıtımı, TÜBİTAK, BORSA İSTANBUL, İTÜ TEKNOKENT ve GİRİŞİM FABRİKASI işbirliği ile gerçekleştirilecek. Platforma, 31 Ekim 2014 tarihine kadar üye olan şirket ve yatırımcılar, 1 yıllık üyelik ücreti ödemeyecekler. Girişimciler üyeliklerini http://www.bistozelpazar.com internet adresi üzerinden gerçekleştirebilecekler.

Haber ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

11/10/2014
2460 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi

ARGEM Binası 1. Kat PK 34320 Avcılar / İstanbul

Tel: (0 212) 440 20 98

Fax: (0 212) 440 19 04

E-Posta:ttmistanbul@gmail.com